WhatsApp / Viber / тел.:
+38 066 327 71 41

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Илья , Киев
Яна прекрасно выстраивает урок, всё доступно понятно объясняет, урок динамичный, разносторонний, не скучный, мне очень нравится.
Тетяна, Київ
Найкраща викладачка англійської, яка знайде підхід до будь-кого. Цікава, доступна, а головне ефективна методика викладання, яка допомагає з легкістю вивчати мову. Кожне заняття проходить швидко та продуктивно.
Людмила, Київ
Яні вдалося за один рік витягнути зовсім не вмотивованого учня із запущенності по шкільній програмі, накопленої за 5 років. Зараз хоч і пошук "ключика" до знань триває та бліцкриг позаду. Яно, успіху і дуже дякую!
Ірина, Київ
Займаюсь з Яною вже 2 рік. Рівень мого англійського був трішки вище 0 ... Я раніше його зовсім не вивчала! Вона мене підготувала до вступного екзамену в аспірантуру. Наші заняття проходили завжди продуктивно. Моменти, які тяжко давались, Яна максимально доступно роз'ясняла. Також окрім наших занять, вона мені допомагала із матеріалом навчання в аспірантурі, вона пояснювала кожне правило і кожну букву. Якщо ВАМ потрібен дійсно крутий результат... Вам потрібна ЯНА! Планую і надалі продовжити нашу співпрацю. Окрім занять, цей висококласний професіонал заряджає позитивним настроєм на весь день. Щаслива, що маю можливість навчатися у кращих!
Марина , Київ
Я надзвичайно щаслива, що колись випадково потрапила на Яну) з нею займається мій син 9 років (вже майже 2 роки). Рівень англійської покращився стрімко, це відмітила і я сама, і в школі виділяють його якість знань) Подобається підхід Яни до кожного заняття, її відповідальність, доброта, почуття гумору, підхід до сина (і до мене, як мами, окремо). Яна сама визначає програму, свій підхід до дитини, враховує сильні сторони і те, на що треба звернути увагу) І всі, кому я порадила уроки з Яною, як з репетитором, всі задоволені дуже і дякують вже мені.Тому я щиро раджу Яну) її знання, підхід, досвід - я дуже задоволена! Планую до ЗНО не відпускати нашу Яну)
Алєся, Київ
Займалась з Яною 2 роки, наші заняття значно підвищились мій рівень розмовної англійської, зник страх говорити англійською. Заняття завжди цікаві, не нудні та не помічаєш, як швидко минув час. Також, завдяки заняттям з Яною я здала ЗНО з англійської мови на 191!
Дима, Киев
Мне нравится, что Яна учитывает мои интересы и уровень знаний. Занятия строит исходя из моих потребностей по работе и всегда дает подробные объяснения всех интересующих меня моментов. Супер преподаватель!
Марина, г. Киев
Яна помогла моей дочери-старшекласснице существенно улучшить навыки разговорной речи и преодолеть языковой барьер, а ведь это самое сложное в изучении языка! Интересные темы, разнообразие заданий и правильный подход преподавателя дают возможность ребёнку учить английский с удовольствием. Впереди подготовка к ЗНО - и только с Яной!